AMES

CONCELLO DE AMES

Ames

LISTADO DE INSCRITOS   

INSCRÍBETE    

  • PROXIMAMENTE 01

    CONSULTA AQUÍ O TRACK DO MINITRAIL

  • CONSULTA AQUÍ O TRACK DO TRAIL

  • Listado de inscritos

    TRAIL (25,26 km)

    NOME EQUIPO POBOACIÓN
    MARTÍNEZ MOSQUERA, TOMÁS INDEPENDENTE A CORUÑA
    RECOUSO SIERRA, ALEJANDRO INDEPENDENTE CAMBRE
    GARRIDO PATÓN, IRENE GARRIDO PATON VIGO
    VILLAR MOREIRA, JOSÉ LUÍS RUNNING OLEIROS OLEIROS
    RECOUSO GARCIA, JUAN CARLOS INDEPENDENTE A CORUÑA
    MOLOWNY GONZÁLEZ, SANTIAGO L@S INSENSAT@S VIGO
    DÍAZ COTÓN, VIDAL CDM VÉRTICE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PEREIRA GUTIÉRREZ, EMILIO JOSÉ INDEPENDENTE BERTAMIRÁNS
    PAZ PARDO, DANIEL LA GRAMOLA GTR AMES
    BAS ROTH, NICOLÁS FERNANDO CLUB ATLETISMO SADA A CORUÑA
    BARREIRO CORDEIRO, ANTONIO MARISCOS RECIO A BAÑA
    BELHADJ BENZIANE, HAMZA INDEPENDENTE ORDES
    CAJARAVILLE ARAÚJO, HÉCTOR INDEPENDENTE SANTIAGO
    CABARCOS BARRO, LAURA AD NÁUTICO NARÓN AS PONTES
    CABARCOS ROUCO, MIGUEL AD NÁUTICO NARÓN AS PONTES
    REY POMBO, ANTONIO RUINNERS SANTIAGO DE COMPOSTELA
    VIAÑO LISTE, CARLOS INDEPENDENTE ORDES
    LIMA BARREIRO, FATIMA INDEPENDENTE AMES
    PÉREZ BLANCO, ÁLVARO CDM VÉRTICE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    BARREIRO PEREZ, IVAN INDEPENDENTE MARIN
    LOSADA CONDE, FEDERICO CASTROTRAIL OURENSE
    LOSADA CONDE, DAVID CASTROTRAIL OURENSE
    MARTÍNEZ SÓÑORA, FERNANDO PADRUN ROIS
    CASAL OLVEIRA, NOLY CLUB ATLETISMO O PINO OROSO
    DOMÍNGUEZ VILA, PABLO GARRIDO PATON VIGO
    SIMÓN MARTÍNEZ, AMIRA NOSPORTLIMIT A CORUÑA
    CONDE SEOANE, OLALLA CASTROTRAIL OURENSE
    IGLESIAS RODRÍGUEZ, ROBERTO ATLETISMO MILLADOIRO AMES
    MARTÍNEZ PENA, ADRIÁN AD. MEDIA DUCIA CARBALLO
    PENSADO TASENDE, SERGIO XESTEIRAS CARBALLO
    SANMARTIN GONZALEZ, FÁTIMA XESTEIRAS PONTEVEDRA
    FERNÁNDEZ GÓMEZ, JAVIER CASTROTRAIL OURENSE
    PEÑA BARREIRO, JUAN ATLETISMO NOIA NOIA
    FERNÁNDEZ TORRES, OLIVIER VINTEDOUS PES RIANXO
    CALVO CASTRO, IVÁN TRIBU TRAIL NEGREIRA
    DÍAZ BAUTISTA, JOSE ANGEL CLUB ATLETISMO SADA MONTAÑA BETANZOS
    NOVOA BARBOSA , MONICA CASTROTRAIL BARBADAS
    PEREIRA REY, CARLOS RUNNING ARTEIXO ARTEIXO
    CARRACEDO ESCARIZ, VICTOR CDM XESTEIRAS A ESTRADA
    IGLESIAS VAZQUEZ, MIRIAM A.D.MEDIADUCIA CARBALLO
    URES SOUTO, EFRÉN MEDIADUCIA CARBALLO
    RIVAS RIO, CRISTINA CDM VERTICE SANTIAGO
    SOTELO PARÍS, AVELINO INDEPENDENTE VIGO
    PUIME LÓPEZ, CANDELA BUDIÑORAID VIGO
    RODRÍGUEZ OTERO, MARIO ATLETISMO FONTES DO SAR AMES
    PEREIRO BLANCO, JAVIER INDEPENDENTE NEGREIRA
    REZA FERNÁNDEZ, JORGE INDEPENDENTE AMES
    DE LA MATA GARCÍA, ANTONIO REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PÉREZ CASTRO, DAVID OS ESFOLA ARRÓS SANTIAGO DE COMPOSTELA
    LADO PORTO, ALBERTO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    YAÑEZ ORDOÑEZ, DAVID S.D. BARBANTIA RODA RIANXO
    PASCUAL FIDALGO, FRANCISCO CASTROTRAIL ALLARIZ
    FERNÁNDEZ RENDO, JOSE ANTONIO LA GRAMOLA GTR TOURO
    MARTÍNEZ PARCERO, VERÓNICA CLUB ATLETISMO O PINO VAL DO DUBRA
    LEMA NANTON, VICTOR INDEPENDENTE CABANA DE BERGANTIÑOS
    FERNÁNDEZ GARCÌA, RENATO LA GRAMOLA GTR LALÍN
    PASCUAL FIDALGO, MARCOS ANTONIO CASTROTRAIL SANXENXO
    GONZÁLEZ SANTAMARÍA, JOSÉ MANUEL S.D. BARBANTIA RODA BOIRO
    VIANA LÓPEZ, JULIO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    RÍOS GIMÉNEZ, ADOLFO OMAR CLUBE ATLETISMO BOIMORTO AMES
    MARTINEZ SILVEIRA, LUIS CLODOMIRO CDM VERTICE VEDRA
    LAREU, FRANCISCO JOSÉ INDEPENDENTE PONTEVEDRA
    POSE BARREIRO, JOSE ANTONIO CLUB MILLARAIO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    CERNADAS TRILLO, JOSÉ MANUEL CLUB ATLÉTICO BERTAMIRÁNS AMES
    AGRA, AGUSTÍN ATLETISMO NOIA NOIA
    PINTOS GARRIDO, PABLO TROTE BORRIQUERO BELUSO
    ROMAR VILLAVERDE, MARCOS INDEPENDENTE CUNTIS
    SANCHEZ GOMEZ, ALBERTO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    REGUEIRO BELLO, JESÚS INDEPENDIENTE NEGREIRA
    LAMELA FORMOSO, TEODORO OS ESFOLA ARRÓS AMES
    VILASOA SILVA, JOSE FRANCISCO OS AFORCADOS MTB BOIRO
    TORRADO VIDAL, JOSE RAMON INDEPENDENTE BOIRO
    ALVAREZ ALVES, MARCOS CDM VÉRTICE TEO
    MALLO NIEVES , JOSÉ MANUEL CHOTACABRAS 21K SANTIAGO DE COMPOSTELA
    ONS FERNANDEZ, JOSÉ MANUEL ATLETISMO NOIA NOIA
    GÓMEZ SIEIRA, DAVID CLUB ATLETISMO LOUSAME - DEPORTES HERMIDA NOIA
    ARUFE, JOSE REAL AERO CLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    POSE, LUIS ATLETISMO MACEDA PONTEVEDRA
    TUBIO DAVILA, JOSE TRIBU TRAIL POBRA DO CARAMIÑAL
    RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, XOSÉ MARÍA TRIBU TRAIL SANTIAGO DE COMPOSTELA
    DIESTE REGADES, EMILIO JOSE INDEPENDENTE POBRE DO CARAMIÑAL
    RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, MAIKEL BUDIÑORAID SALCEDA DE CASELAS
    GUERRERO GALVAN, SALVADOR TRIBU TRAIL RONDA
    MÉNDEZ QUINTELA, FRANCISCO CHOTACABRAS 21K BERTAMIRÁNS
    ASOREY CACHEDA, JOSÉ INDEPENDENTE AMES
    SEOANE FONDO, IVAN NORTEMALLADO CARBALLO
    BARRAL VARELA, JUAN JESÚS LA GRAMOLA GTR BRIÓN
    ANTELO FERRO , FERNANDO CHOTACABRAS 21K AMES
    SEIJAS SOUTO, FRANCISCO JAVIER INDEPENDENTE ARTEIXO
    CES CRISTOBO, MANUEL TRIBU TRAIL ROIS
    GÓMEZ DOMÍNGUEZ, JON INDEPENDENTE A CORUÑA
    BEIS CABANAS, JESUS CLUB ATLETISMO O PINO O PINO
    VAZQUEZ ROMERO, JOSE MANUEL CLUB ATLETISMO O PINO VAL DO DUBRA
    LAMAS POSE, XOSÉ M INDEPENDENTE BURELA
    GARCIA YAÑEZ, JOSE ANTONIO CLUB SOCIAL BANCO PASTOR VIGO
    MAYO MARTINEZ, JOSE RAMON TRIBU TRAIL MUROS
    SALGUEIRO MATA, JOSE CDM VÉRTICE TEO
    LORENZO BLANCO, CARLOS C.D.PORTOSIN PORTOSIN
    MEDINA JIMÉNEZ , EMILIO INDEPENDENTE ORTOÑO
    CASTRO PEITEADO, LUIS RUINNERS VILA DE CRUCES
    INSUA PAZOS, EMILIO C.D.PORTOSIN NOIA
    RIVEIRO COUSELO, JUAN CDM XESTEIRAS CUNTIS
    PÉREZ VIDAL, GERMÁN ATLETISMO NOIA NOIA
    PONTE IGLESIAS, DAVID MARRANERS - EN BOAS MANS TRAZO
    MORENO FERNÁNDEZ, MARGA CDM VÉRTICE AMES
    LAMELA MÉNDEZ, MIGUEL INDEPENDENTE VEDRA
    RODRIGUEZ GARCIA, JULIO ATLETISMO FONTES DO SAR XINZO DE LIMIA
    BLANCO PIAS, FRANCISCO JAVIER CLUB OS RAPOSOS NOIA
    PICHEL VILLAR, ALEJANDRO COSANOSTRA TEAM PONTEVEDRA
    VÁZQUEZ FERREIRO, ESTEBAN INDEPENDENTE AMES
    CALVO ROO, PEDRO INDEPENDENTE LOUSAME
    UZAL MIRAMONTES, JESUS CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO COMPOSTELA
    GENDRE FERNÁNDEZ, JAVIER TARTARUGAS SANTIAGO DE COMPOSTELA
    FUENTES CASTRO, FRANCISCO CORUÑA TRAIL A CORUÑA
    DE LA FUENTE IGLESIAS, EVA CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA

    MINI TRAIL (14,46 km)


    NOME EQUIPO POBOACIÓN
    CORRALES CASTRO, JESUS ANGEL RUNNING OLEIROS OLEIROS
    MIRANDA RUBIO, TANIA MARIA GYN RUNNING ARCHIDONA
    MONTES MURIEL, ANGELA GYN RUNNING ARCHIDONA
    GARCÍA NUÑEZ DE CASTRO, JOSE ENRIQUE GYN RUNNING ARCHIDONA
    SALMONTE VARELA, ANGELES CLUB ATLETISMO O PINO O PINO
    RÍO SILVA, JOSÉ LUIS RUNNING OLEIROS OLEIROS
    LOPEZ CAGIAO, ROBERTO CLUB ATLETISMO SADA SADA
    APARICIO DÍAZ, JAVIER RUNNING OLEIROS A CORUÑA
    RIVERA SIXTO, LUIS INDEPENDENTE FERROL
    RIVEIRA RUANOVA, DANIEL INDEPENDENTE MILLADOIRO
    FRESCO IGLESIAS, ANDRÉS INDEPENDENTE A BAÑA
    BODAÑO FERNÁNDEZ, DANIEL PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    GARCÍA GÓMEZ, FE MILLARAIO BERTAMIRÁNS
    GOMEZ LOBATO, DAVID INDEPENDENTE BOQUEIXON
    GONZÁLEZ ADÁN, MANUEL PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    ALVARELLOS VALES, FERNANDO PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    FERRADANS RENDO, INÉS OLÍMPICO DE VEDRA VEDRA
    VEIGA BLANCO, MONTSE ATLETISMO FONTES DO SAR SANTIAGO
    FERNANDEZ PENA, PABLO INDEPENDENTE SILLEDA
    CARNOTA COSTOYA, CRISTIAN INDEPENDENTE OROSO
    ABEIJÓN COSTA, FRANCISCO CLUB DE ATLETISMO OUTES AMES
    SANTOS BOO, JESUS INDEPENDENTE BERTAMIRANS
    DIEGUEZ FERNÁNDEZ, JAVIER PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    LANDROVE RODRIGUEZ , URBANO INDEPENDENTE ORTIGUEIRA
    LAGO FERNÁNDEZ, ROBERTO CARLOS INDEPENDENTE NARÓN
    REQUEIJO REQUEIJO, SERGIO PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    ABELLAN YEPES, DAMIAN INDEPENDENTE A CORUÑA
    REQUEIJO REQUEIJO, LUCÍA PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    SIERPES PEREIRA, NATALIA INDEPENDENTE TOMIÑO
    GONZALEZ ROADE, JUAN INDEPENDENTE BAIONA
    CASTRO CORES, CARMEN CLUB ATLETISMO O PINO O PINO
    FRAMIÑÁN LAMAZARES, CAMILO PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    DAFONTE DIEGUEZ, CRISTOBAL PANDILLA DE VAGOS LALÍN
    ORDÓÑEZ SALCEDO, NANCY SUSANA INDEPENDENTE A CORUÑA
    FUNGUEIRIÑO RAMOS, JOSE INDEPENDENTE MERZA
    FERNANDEZ GUZMÁN, OSCAR INDEPENDENTE MERZA
    FERNÁNDEZ GUZMÁN, JORGE INDEPENDENTE MERZA
    SALGADO LEAL, CARLOTA MARÍA INDEPENDENTE MERZA
    FREIRIA SEIJO, ALVARO CDM VÉRTICE LESTEDO
    ALLER GONZÁLEZ, DOMINIQUE INDEPENDENTE BRIÓN
    DASILVA FERNÁNDEZ , OLGA ACADE A CORUÑA
    ADEGA MEIZOSO, JOSÉ ANGEL INDEPENDENTE A CORUÑA
    MARTINEZ MAYO, RUBEN ATLETISMO NEGREIRA NEGREIRA
    MARTINEZ MAYO, CARLOS ATLETISMO NEGREIRA NEGREIRA
    VÁZQUEZ LAGO, XOAN VELAIBIKE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    ROMERO VAZQUEZ, MANUEL ANGEL VELAIBIKE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    CEREIJO BLANCO, JOSE LUIS INDEPENDENTE CARBALLO
    ESPIÑO ALBELA, ANDREA INDEPENDENTE VEDRA
    PEREIRO GOMEZ, EVA MARIA MILLARAIO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    NOGUEIRA GONZÁLEZ, FÁTIMA LA GRAMOLA GTR SILLEDA
    PÉREZ BURGOS , ÁNGEL INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    NUÑEZ LOPEZ, ALEJANDRO PADRUN PADRON
    IGLESIAS GIL, SILVIA INDEPENDENTE TEO
    FREIRE BERMÚDEZ , RUBÉN INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    GARCÍA MARÍN, JORGE INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    ROMERO GUZMAN, TOMAS INDEPENDENTE NEGREIRA
    MELLA BARBEITO , VANESA INDEPENDENTE BETANZOS
    LISTA SÚAREZ, RAÚL A.D. MEDIADUCIA CARBALLO
    LISTA SÚAREZ, PEDRO A.D. MEDIADUCIA CARBALLO
    RODRIGUEZ LOPEZ, JOSE MANUEL INDEPENDENTE NEGREIRA
    RODRÍGUEZ GÓNZALEZ, HUGO MALIFTMALLORCATRAIL PALMA DE MALLORCA
    PATO, JUAN AMEIA BERTAMIRANS
    DELGADO REGUEIRA, ESTEFANIA INDEPENDENTE ARTEIXO
    GÓMEZ VIAÑO, JOSÉ INDEPENDENTE AMES
    LUCAS PEREZ, LUCIANO INDEPENDIENTE BERTAMIRANS
    FERNÁNDEZ REDONDO, SAMUEL CERVECERÍA O COTÓN NEGREIRA NEGREIRA
    BERMÚDEZ BRAVO, IVÁN INDEPENDENTE A CORUÑA
    DAPENA VILLAVERDE, SANTI FORCAREI TEAM FORCAREI
    RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, ÁLEX FORCAREI TEAM FORCAREI
    MARIÑO CANABAL, ADRIÁN FORCAREI TEAM FORCAREI
    SANTOS MORALES, SUSAN CLUB XISTRA A CORUÑA
    VILLAMISAR BLANCO, JAVIER INDEPENDENTE A CORUÑA
    NOVO VICOS, DAVID INDEPENDENTE BETANZOS
    CEBRO TRENCO, FERNANDO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    FIGUEROA SUÁREZ, ROBERTO INDEPENDENTE ARTEIXO
    GÓMEZ MONTIEL, FERNANDO INDEPENDENTE BERTAMIRÁNS
    MARTINEZ BLAZQUEZ, BORJA INDEPENDENTE AMES
    HIPÓLITO PÉREZ, ANDREA CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    BAÑA SANDÁ, PABLO CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PEREIRAS COUTO, ALVARO INDEPENDENTE BOQUEIXON
    FERNANDEZ OLIVEIRA , JUAN CARLOS INDEPENDENTE LA ESTRADA
    MESIAS LISTA, MARCOS INDEPENDENTE MILLADOIRO
    RAMOS VIGO, MARIA CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    OUBEL VILLANUEVA, JOSÉ MANUEL INDEPENDENTE VIGO
    RÚA NÚÑEZ, RAMÓN LOBEZNOS OCR ARTEIXO
    SEOANE NIETO, GONZALO TARTARUGAS AMES
    LOPEZ VILAS, GELI RUNNING ARTEIXO ARTEIXO
    CASTIÑEIRAS PEREIRA, RAQUEL TARTARUGAS VEDRA
    RODRÍGUEZ DELGADO, NOELIA RUNNING ARTEIXO ARTEIXO
    VILLAMOR ROIBÁS, ALBERTO INDEPENDENTE ARZÚA
    BLANCO FIGUEIRAS, JOSE MANUEL LOBEZNOS OCR NOIA
    PEREZ MARIÑO, MANUELA INDEPENDENTE SANTIAGO
    RODRIGUEZ LAGO, BEGOÑA CDM VERTICE SANTIAGO
    RODRÍGUEZ FRAGA, FERNANDO GALAICO TRAIL RUN BERTAMIRÁNS
    SEOANE AMOR, PABLO CLUB ATLETISMO SADA BETANZOS
    MAREQUE MARTINEZ, MARIA TARTARUGAS SANTIAGO
    GONZÁLEZ JURADO , JOSE MANUEL TALAIXATEAM BLANES
    VIGO LIÑARES, ANA ATLETISMO FONTES DO SAR SANTIAGO DE COMPOSTELA
    FERRER LOJO, TERESA REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    BARRIOS CEIDE, CELSO REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    BLANCO MÁLVAREZ, ARGIMIRO REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    CHORÉN MAROÑO, MARIA ISABEL CLUB ATLETISMO O PINO TOURO
    SUÁREZ CHORÉN, ARIANA RUNNING OLEIROS CULLEREDO
    CAAMAÑO SIEIRA, JOSE ANTONIO BTT TRIATLÓN O TREITO NOIA
    NIETO GUDIN, JOSÉ ALFREDO LOBEZNOS OCR NOIA
    ALFONSIN SOLIÑO, GONZALO TARTARUGAS SANTIAGO DE COMPOSTELA
    MATO LAGO, JOSÉ RAMÓN RIBEIRAS DO TAMBRE AMEA
    GUNDÍN MARTÍN, MARCO PADRUN SANTIAGO DE COMPOSTELA
    SANTOMIL MOSQUERA, DAVID INDEPENDENTE AMES
    BOVEDA GONZALEZ, REYES CASTROTRAIL OURENSE
    PONTE LORENZO, ARTURO INDEPENDENTE SANTIAGO
    SABORIDO TORRES, ADRIAN LOBEZNOS OCR NOIA
    SUAREZ BERMUDEZ, FRANCISCO JAVIER INDEPENDENTE OROSO
    MONTERO MARTÍNEZ , ANDREA LOBEZNOS OCR FERROL
    PAZOS BARBEITO, ÓSCAR ATLETAS ACEADAMA CAMBRE
    MAYÁN MARTÍNEZ, MIGUEL INDEPENDENTE NOIA
    PAZOS CARBON, PEDRO ATLETISMO FONTES DO SAR SANTIAGO DE COMPOSTELA
    CALLE VELLÉS, JESÚS REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    MACEIRAS SEOANE, ROSA MARÍA RUNNING ARTEIXO ARTEIXO
    VÁZQUEZ AMADO, JUAN CLUB NÁUTICO FIRRETE MIÑO
    PÉREZ PIÑEIRO, MANUEL INDEPENDENTE AMES
    CASTELO VENTOSO, EDU INDEPENDENTE BERTAMIRANS
    SÁNCHEZ LOPEZ, MARCOS INDEPENDENTE BERTAMIRANS
    GARCIA, MIRIAN INDEPENDENTE COTOBADE
    SÁNCHEZ CANEDA, ÓSCAR CLUB ATLETISMO O PINO O PINO
    ALONSO NOGUEIRA, DAVID CLUB ATLETISMO SADA MONTAÑA BERGONDO
    MARTINEZ HAYNES, RICKY INDEPENDENTE AMES
    TELLERÍA COUSO, FERNANDO REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    DÍEZ POLO, MANU INDEPENDENTE NOIA
    BRUN VAZQUEZ, EMILIO ATLÉTICO BERTAMIRÁNS AMES
    OLIA DENIS, RICHARD DANIEL O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    MARTINÓN MARTÍNEZ, JOSÉ MARÍA INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    TOREA TOREA, ELENA CLUB DE ATLETISMO DE LOUSAME- DEPORTES HERMIDA LOUSAME
    MARTINÓN MARTÍNEZ, JESÚS INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    ABAL MORRAZO, EMILIO INDEPENDENTE CAMBADOS
    JUNCAL COSTA, ANTON TAMBRE RUNING PORTOMOURO
    CIBREIRO MENDEZ, MIGUEL AZERBAÑAN SILLEDA
    MENDEZ MARTINEZ, JAVIER INDEPENDENTE SANTIAGO
    MUIÑO POSE, ALICIA CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    FERNANDEZ GOMEZ, RAFAEL RUNNING OLEIROS OLEIROS
    PETEIRO ROSENDE, PEDRO RUNNING OLEIROS ARANGA
    RIVEIRA MARTINEZ, ANTONIO CLUB ATLETISMO O PINO O PINO
    ABUIN GARCIA, FRANCISCO INDEPENDENTE SANTIAGO
    ALBERTI PULET, SALETA CLUB ATLETISMO MILLARAIO BRIÓN
    DÍAZ PIÑEIRO, RAFAEL AEROCLUB SANTIAGO
    BERIAS LAIÑO, LUÍS MIGUEL PONTETRAIL NOIA
    RIVADENEIRA PEREZ, ANA PONTETRAIL NOIA
    BOTANA MOSQUERA, JUAN LUIS CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    AILEN ARECO, FLORENCIA INDEPENDENTE BUENOS AIRES
    LAREO CREO, DANIEL TRIBU TRAIL NOIA
    BARROSO PEREZ, BEATRIZ TRIBU TRAIL NOIA
    PRESAS FARALDO, DOMINGO INDEPENDENTE BETANZOS
    RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, IVÁN INDEPENDENTE SANXENXO
    PAZOS RECAREY, JAVIER MARISCOS RECIO SANTA COMBA
    GONZÁLEZ TRIÑANES, FERMIN S.D.BARBANTIA RODA BOIRO
    COSTA FAYA, SARA ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    REY DA SILVA, DOLORES ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    LINARES MARTINEZ, JOSÉ IGNACIO XXX TEO
    CARNERO RODRÍGUEZ, PABLO ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    CASAS OTERO, JOSÉ ANTONIO REAL AEROCLUB DE SANTIAGO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    REY BLANCO, ALBERTO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PAIS TRIGO, FRANCISCO INDEPENDENTE NEGREIRA
    CASTRO LISTA, JOSE ANTONIO CDM VERTICE SANTIAGO
    GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, MARÍA BELÉN LA GRAMOLA GTR LALÍN
    SUÁREZ AGRA, SANTIAGO RUNNING OLEIROS A CORUÑA
    GRELA PORTAS, JOSE INDEPENDENTE PADRON
    BRALO NIMO, ISMAEL TRIBU TRAIL ROIS
    FARO NEGREIRA, JUAN MANUEL EUMEBIKE PONTEDEUME
    DIESTE REGADES, SERGIO TRIBU TRAIL POBRA DO CARAMIÑAL
    QUINTIÁN AGRAFOJO, JOSÉ MANUEL CLUB ATLETISMO OUTES OUTES
    FABEIRO ROMERO, MARIA CDM VÉRTICE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    SABORIDO SOÑORA, SAMUEL TRIBU TRAIL DODRO
    RODRIGUEZ CID, JOSE MANUEL ASALTAMONTES MILLADOIRO
    COIRA DURÁN, VÍCTOR ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    LUNA DOMINGUEZ, JUAN TRIBU TRAIL RIVEIRA
    VILAS, MON INDEPENDENTE ROIS
    PARDAL ROMERO, JOSÉ MANUEL INDEPENDENTE BERTAMIRANS
    CANCELAS REY , ROBERTO INDEPENDENTE A CORUÑA
    BELMONTE POSE, CARLOS INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOOSTELA
    PAIS TAJES, MANUEL INDEPENDIENTE CULLEREDO
    REY GARCÍA, ALBERTO INDEPENDENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PEILLET REMUÑAN, LORENA INDEPENDENTE A CORUÑA
    BAÑA TOME, PABLO CLUB ATLETISMO OUTES SANTA COMBA
    ROSADO PÉREZ, JOSE LUIS INDEPENDENTE A CORUÑA
    BLANCO TÁBOAS, ANDRÉS INDEPENDENTE PONTEAREAS
    VILLAR RODRIGUEZ, RICARDO NOITEBRA SANTA COMBA
    BUIG FERNANDEZ, LARA O PINO BOIRO
    GARCÍA FERNÁNDEZ, LUIS ALBERTO ARCA DE NOE AMES
    GARCIA GALDO, JAVIER ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    MARTINEZ MARTINEZ, JUAN ARTROGAL TRI 498 ESTEIRO
    PATRICIO REY, FERNANDO C.A.CAMBADOS-SEGUROS NOVAL CAMBADOS
    VIEITES, MANUEL OS ESFOLA ARRÓS SANTIAGO DE COMPOSTELA
    PEREZ MARIÑO, INES INDEPENDENTE NOIA
    BLANCO MARTINEZ, MARTA MGM ACTIVIDADES DIRIGIDAS NOIA
    SANZ MENDIGUCHÍA, BÁRBARA ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    MARTINEZ GONZALEZ, CANDY MGM ACTIVIDADES DIRIGIDAS NOIA
    ROMERO PARADA, KIKO SD BARBANTIA RODA BOIRO
    PAZ GOMEZ, ARTURO RUSSULA A CORUÑA
    MUÑIZ SANVICENTE, MIGUEL SD BARBANTIA RODA BOIRO
    RICO DIAZ, ANGEL INDEPENDENTE A CORUÑA
    ANDRADE RAMA, DANIEL INDEPENDENTE RIBASAR
    ANDRADE GARCIA, JULIO NOITEBRA VEDRA
    FERNÁNDEZ BLANCO, SILVIA INDEPENDENTE VEDRA
    PENA TORREIRA, AMADOR CLUBE ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA
    COIRA DURÁN, VÍCTOR ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    FERNANDEZ-COUTO GOMEZ, LUIS INDEPENDIENTE AMES
    SANMARTÍN RODRÍGUEZ, NOEMÍ ARCA DE NOE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    GARCÍA LÓPEZ-BLANCO, IGNACIO INDEPENDIENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
    AREVALILLO ROMERO, SERGIO TRIBU TRAIL RIVEIRA
    SUEIRO IGLESIAS, ESTEBAN CLUB ATLETISMO O PINO SANTIAGO DE COMPOSTELA

Concellos

patrocinadores